Widoczek

 


Czy można nie pokochać takiego zakątka?

Komentarze

  1. Sielsko, anielsko, po prostu pięknie!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. I jeszcze żółte kwiatki na brzegach strumyka...

      Usuń
    2. To pewnie kaczeńce:-) Zauważyłam je dopiero teraz;-)

      Usuń
  2. Ładna rzeczka, pluskałam się w takiej w dzieciństwie :*

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie można nie pokochać takiego zakątka! Ani tych zoltych kwiatkow!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zakochałam się od pierwszego wejrzenia!

      Usuń
    2. I niech ta milosc trwa do drugiego i dziesiatego wejrzenia. Wyobrazam sobie jesien. :))))

      Usuń
  4. Witaj  nareszcie po deszczu Jotko 
    Oczywiście, że takie miejsca się kocha. Ja prawie identyczne mam w moim Małym Miasteczku
    Pozdrawiam majowymi nostalgiami




    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. U nas nie padało, pokropiło jedynie któregoś dnia...

      Usuń
    2. I jeszcze wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Bibliotekarza

      Usuń
    3. Dziękuję serdecznie:-)

      Usuń
  5. Prawie identyczny strumyczek jest w parku Zdrojowym w Nałęczowie :-)

    OdpowiedzUsuń
  6. To w takim razie mieszkam w pięknym miejscu. Podpoznańskie gminy też takie urocze, nawet bardzo podobne zaułki, mają. Mieszkam w tym nowym miejscu około 10 lat i zaczynam dopiero doceniać widoki, ciszę, a kiedy potrzeba to Poznań pod ręką.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. prawda, mój syn tez pod Poznaniem, potwierdzam!

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Teściowa