W szaliku Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje marca 26, 2026 Mały Bachus przysiadł na parapecie. Ktoś litościwie odział go w szalik i skarpetki, bo noce zimne... Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje Komentarze Asenata26 marca 2026 10:55Trochę może od koloruAle grunt, że zimno nie będzie 😉OdpowiedzUsuńOdpowiedzijotka26 marca 2026 16:30Szalik widać z daleka, na piwko każdy trafi:-)UsuńOdpowiedziOdpowiedzOdpowiedzszarabajka26 marca 2026 12:46Widzę szalik i papcie, ale co on robi z rękami?OdpowiedzUsuńOdpowiedzijotka26 marca 2026 16:31W jednej trzyma szyszki chmielu, a drugą zasłania usta, jakby chciał powiedzieć ciiiii!UsuńOdpowiedziOdpowiedzOdpowiedzmokuren27 marca 2026 16:24Skarpety śliczne! U mnie posążki niektórych bóstw dostają od ludzi czapeczki (też czerwone, dziergane). OdpowiedzUsuńOdpowiedzijotka28 marca 2026 06:47W Toruniu, Kopernik miał czapkę Mikołaja:-)UsuńOdpowiedziOdpowiedzOdpowiedzflowersblossominthewintertime30 marca 2026 07:17U nas są takie poubierane krasnoludki 🙂OdpowiedzUsuńOdpowiedzijotka30 marca 2026 07:47Sympatyczne to jest:-)UsuńOdpowiedziOdpowiedzOdpowiedzMargarithes1 kwietnia 2026 18:44Sympatycznie :) OdpowiedzUsuńOdpowiedzijotka2 kwietnia 2026 07:32No i pewnie przyciąga klientów na piwko:-)UsuńOdpowiedziOdpowiedzOdpowiedzDodaj komentarzWczytaj więcej... Prześlij komentarz
Trochę może od koloru
OdpowiedzUsuńAle grunt, że zimno nie będzie 😉
Szalik widać z daleka, na piwko każdy trafi:-)
UsuńWidzę szalik i papcie, ale co on robi z rękami?
OdpowiedzUsuńW jednej trzyma szyszki chmielu, a drugą zasłania usta, jakby chciał powiedzieć ciiiii!
UsuńSkarpety śliczne! U mnie posążki niektórych bóstw dostają od ludzi czapeczki (też czerwone, dziergane).
OdpowiedzUsuńW Toruniu, Kopernik miał czapkę Mikołaja:-)
UsuńU nas są takie poubierane krasnoludki 🙂
OdpowiedzUsuńSympatyczne to jest:-)
UsuńSympatycznie :)
OdpowiedzUsuńNo i pewnie przyciąga klientów na piwko:-)
Usuń