Wschód 4.rano

 


Obudziłam się o 4 nad ranem, a tu z kuchennego okna taki widok!

Komentarze

  1. Natura potrafi wynagrodzić tak wczesną pobudkę:-) Piękny kadr!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. O tak, aż żal było się kłaść, by dospać:-)

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Teściowa