Zegar

 


 Na dziedzińcu zamkowym, porzucony stary zegar...

Komentarze

  1. Ciekawe czy da się go jeszcze odrestaurować.

    OdpowiedzUsuń
  2. To nie zegar. To tylko tarcza. Bardzo starcza! Dziwi mnie, ze nikt tego nie ukradl jako zlomu. Moze nawet na zlom juz sie nie nadaje?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No tak, tarcza. Tak teraz pomyślałam, że może służył jako słoneczny?

      Usuń
  3. Piękny element do zdjęć, ekstra!

    OdpowiedzUsuń
  4. O! Zawsze coś wypatrzysz! Uściski ♥️

    OdpowiedzUsuń
  5. Bardzo ciekawa ta tarcza zegara...

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Teściowa